TÝDEN HOKEJE 2024

750x100

Dne 16.1.204 se na zimním stadionu STaRS v Karviné uskutečnil další ročník náborové akce POJĎ HRÁT HOKEJ, která je určená pro začínající hokejisty a hokejistky z Karviné a jejího širokého okolí. 

Díky tomuto skvělému projektu si nově příchozí děti mohli vyzkoušet, jaké to je, stát se hokejistou. Každý z účastníků této akce navíc obdržel dárky v podobě dresu a upomínkového předmětu od hokejového klubu HK Karviná, které byli ČSLH pro tuto akci speciálně připraveny pro klub HK Karviná. 

V průběhu akce byl připraven speciální program nejen pro děti, ale také pro rodiče začínajících hokejistů a hokejistek. Rodiče dostali informace o tom, co vše obnáší život malého hokejisty, dále získali informace ohledně tréninkové přípravy na ledě i mimo něj, stejně tak si odnesli spoustu informací ohledně fungování hokejového klubu v Karviné. Rodičům bylo představeno kompletní zázemí, které využívá HK Karviná pro přípravu dětí na ledě i mimo něj. Rodiče si prohlédli malou ledovou plochu, tělocvičnu a střílnu, kde se děti zdokonalují ve svých pohybových a hokejových dovednostech. 

Pro děti byl připraven program v podobě tréninku v tělocvičně, kde si děti vyzkoušeli svůj první trénink mimo ledovou plochu a poté se již mohli všichni přesunout na ledovou plochu, kde si mohli vyzkoušet základní hokejové dovednosti pod vedením kvalifikovaných trenérů HK Karviná. 

Na závěr nesměla chybět společná fotka všech účastníků akce POJĎ HRÁT HOKEJ.  Celá akce v rámci projektu POJĎ HRÁT HOKEJ se nesla ve velmi příjemném pozitivním duchu, děti i rodiče si celou akci užili a Těšíme se na nové hokejisty a hokejistky, které se přidají k naší hokejové rodině z Karviné. 

Tímto děkujeme všem za skvělou atmosféru a těšíme se, že se budeme vídat i nadále, Tým HK Karviná.